KURATÓRIUMI ÉS FELÜGYELŐ BIZOTTSÁGI TAGOK
- Géczi Tünde
- Bencsik Edit
- Horváth Zoltán Gergely
- Révész György
- Géczi Tünde
- Olenyik Karolina
- Parrag Klára Anna
- Kiss Éva
- Salamon Krisztina
Hitvallásunk
A PMGYIA „ars poetikája”
A PMGYIA jelképének választott fa szimbolizálja az egységet, táboroztatást, oltalmat, stabilitást, mely az Alapítvány tevékenységét is jellemzi. A fa több szempontból is hívószó, mely egységet, oltalmat, összekapcsolódást jelent. A velünk táborozó árva, hátrányos helyzetű, lakásotthonban és nevelőszülőknél élő gyermekek, akik nem egyszer élték meg az elkülönülést, az elválást, táborhelyeinken önkénteseink segítségével szeretetteljes közösségre találnak.
Mindemellett a fa a legelemibb és legtermészetesebb játék, mely mindenhol önfeledt szórakozási lehetőséget ad a gyermekeknek, biztonságot ad a viharok elől, árnyékot ad a forró napsütésben.
Továbbá szemlélteti a sokszínűséget, hisz mindenki egy, mindenki megfér egymás mellett, ahogy azt a természettől is megtanulhatjuk...
Reméljük, hogy a szimbólum felnőtteket is mély gondolatokra sarkall…az életről, a gyermekekről, a szeretetről.
Elkötelezettek vagyunk a tiszta pénzügyekért és az átláthatóságért. Mindenki előtt nyitott könyv vagyunk. Bárkit szeretettel látunk irodánkban, táborainkban, hogy meggyőződjön megbízhatóságunkról, betekintést nyerjen könyvelésünkbe, kiadásainkba, bevételeinkbe. Csak ezt követően kérjük az 1% felajánlásokat, a céljaink felé elköteleződést. Szeretünk bizonyítani, mielőtt segítséget kérünk, ezért állnak mellettünk partnereink, önkénteseink. Reméljük, hogy egyre többen állnak tevékenységeink mellé.
A PMGYIA szervezeti felépítése, célrendszere a mindenkori gyermektársadalom elvárásaihoz, szükségleteihez igazodik. Saját tulajdonú ingatlanjai, szakmai segítői, önkéntesei innovációval, a gazdasági elvárásoknak is megfelelően folyamatosan fejlődnek, hogy minél hatékonyabban segítsék a gyermekek szabadidős programjait.
Az egészségtudatos életmódra nevelés alapvető fontosságú projektjeinkben. Ha egy gyermek nem kap mintát az egészségtudatos életmódra, legjobb tudásunkkal szemléltetjük ennek fontosságát az egészséges önértékeléshez, önbizalom fejlesztéséhez.
Saját szervezésű táborainkban a sérült anya-gyermek kapcsolat okán kialakuló személyiségzavarok enyhítése, az önértékelés fejlesztése, közösségépítés a cél, hogy tudatos társadalmi szerepvállalásra sarkalljuk a gyermekeket, akik önkéntesként visszacsatlakozhatnak programjainkba 18 éves kor fölött.